KURUMSAL

Endüstri ve teknoloji geliştikçe, alüminyum kullanımı artmaktadır. Daha hafif, daha sağlam, daha uzun ömürlü ve sonuçta daha ekonomik ürünler için, alüminyum tercih edilmektedir.

Özalüminyum olarak biz yüksek kalite anlayışı ile, 1996 yılında ADANA Metal Sanayi Bölgesinde 5000 m2 üzerinde 4000 m2 kapalı alan içerisinde makine yatırımı tamamlanmış olan fabrikamızda alüminyum profil üretimini gerçekleştirerek sektörde yerimizi almayı hedefledik.

Özalüminyum, kısa zamanda alüminyum ekstrüzyon konusunda önemli mesafeler kaydedip 1998 yılında teknik donanımla profesyonel bir ekiple seri üretime geçmiştir.

Özalüminyum, mevcut kalıp birikimi ile standart, özel ve aksesuar profilleri üretiminin her aşamasında kalite - kontrol anlayışını sürdürerek üretmektedir.

Özalüminyum, alüminyum extrüzyonu konusunda yatırımlarını devam ettirmekte olup, müşteri memnuniyeti ön planda tutarak kapasitesini ve üretimini arttırarak büyümeyi hedeflemektedir.

Light Metal olan alüminyumun, extrüzyonu karmaşık kesitli parçaların üretiminde büyük avantajlar sağladığı, aynı zamanda fiyat/verim orantısı açısından vazgeçilmez olduğunu ve sorunsuz işlenebilirliği hatırlatarak, hassasiyet isteyen özel tüm projelerinizde alüminyum profil ihtiyaçlarınız için siz değerli müşterilerimizi davet ederiz.

 

DEĞERLERİMİZ

   • Dürüstlük
   • İnsana ve çevreye saygı
   • Müşteri ve çalışanların memnuniyeti
   • Girişimcilik
   • Kaliteli hizmet
   • AMACIMIZ KALİTE VE HİZMETTE SÜREKLİLİKTİR.SERTİFİKALARIMIZ